Prolimit Mercury Free-X 6/4 FTM TR Wetsuit Aanbieding

Eigen bezorgservice

Gratis verzending vanaf €50,-* binnen NL

  • *Vanaf €50,00 geen verzendkosten binnen Nederland.
  • ** m.u.v. boards
  • ** m.u.v. van zeilen nieuw met 50% korting of meer worden verzendkosten berekend.
  • ** m.u.v. van gebruikte zeilen en boards.


Levertijd: streven binnen 1-2 werkdagen

Fysieke winkel

Prolimit Mercury Free-X 6/4 FTM TR Wetsuit Aanbieding


Afbeelding van Prolimit Mercury Free-X 6/4 FTM TR Wetsuit Aanbieding
Afbeelding van Prolimit Mercury Free-X 6/4 FTM TR Wetsuit Aanbieding
Afbeelding van Prolimit Mercury Free-X 6/4 FTM TR Wetsuit Aanbieding
Afbeelding van Prolimit Mercury Free-X 6/4 FTM TR Wetsuit Aanbieding
Afbeelding van Prolimit Mercury Free-X 6/4 FTM TR Wetsuit Aanbieding
Afbeelding van Prolimit Mercury Free-X 6/4 FTM TR Wetsuit Aanbieding
Prolimit Mercury Free-X 6/4 FTM TR Wetsuit Aanbieding

Shop de Prolimit Mercury Free-X 6/4 FTM TR Wetsuit Aanbieding eenvoudig online of kom langs bij onze winkel in Makkum en laat je adviseren.

€ 449,- € 269,-

40% Korting

  • Eigen bezorgservice
  • Gratis verzending vanaf €50,-* binnen NL
    • *Vanaf €50,00 geen verzendkosten binnen Nederland.
    • ** m.u.v. boards
    • ** m.u.v. van zeilen nieuw met 50% korting of meer worden verzendkosten berekend.
    • ** m.u.v. van gebruikte zeilen en boards.

  • m.u.v. windsurfboards
  • Levertijd: streven binnen 1-2 werkdagen
  • Fysieke winkel

Omschrijving

Prolimit Mercury Steamer Free-X 6/4 FTM TR – Aanbieding

Topklasse warmte, maximale bewegingsvrijheid en nu extra aantrekkelijk geprijsd!

Zoek je een zeer warm wetsuit voor windsurfen, wingfoilen of kitesurfen in koud water? Dan is de Prolimit Mercury Steamer Free-X 6/4 FTM Thermal Rebound een uitstekende keuze. Dit hoogwaardige 6/4 mm wetsuit combineert maximale isolatie met veel stretch en bewegingsvrijheid.

De Mercury is ontwikkeld voor watersporters die ook tijdens koude dagen gewoon het water op willen. Dankzij de combinatie van 6 mm materiaal rond het lichaam en 4 mm in armen en benen blijft je core goed warm, terwijl je voldoende bewegingsvrijheid houdt tijdens het varen.

Thermal Rebound – extra warmte waar je het nodig hebt

Een van de belangrijkste eigenschappen van de Mercury is de Thermal Rebound™ technologie. Deze extra isolerende laag bevindt zich tussen het buitenmateriaal en de warme Zodiac2 binnenvoering.

De technologie helpt lichaamswarmte terug te reflecteren en vermindert tegelijkertijd de invloed van koude wind. Zeker bij windsurfen en wingfoilen, waarbij je continu wordt blootgesteld aan windchill, is dit een groot voordeel.

Zodiac2 & Quick Dry binnenvoering

Aan de binnenzijde is de Mercury voorzien van een comfortabele Zodiac2 plush thermische voering in combinatie met een sneldrogende zachte binnen-voering.

Dit zorgt voor:

Zeer goede warmte-isolatie

Zacht en comfortabel gevoel op de huid

Minder afkoeling tijdens lange sessies

Snellere droging na gebruik

Hoog draagcomfort

Free-X asymmetrische front-zip

De Free-X constructie maakt gebruik van een asymmetrische YKK front-zip. Het systeem opent aan één zijde en sluit hoog aan de bovenzijde.

Hierdoor wordt het binnendringen van water beperkt en blijft de rug-constructie vrij van een traditionele rits. Dat zorgt voor extra flexibiliteit en bewegingsvrijheid.

FTM – Fluid Taping Method

De naden van de Mercury zijn uitgevoerd met Prolimit's FTM – Fluid Taping Method.

De naden zijn meervoudig verlijmd en aan de buitenzijde afgedicht met een flexibele seal. Hierdoor blijven de naden sterk, flexibel en zo waterdicht mogelijk.

Voor koude omstandigheden is dit een belangrijk verschil ten opzichte van eenvoudigere wetsuits.

NaturePrene2® – 100% neopreenvrij

De huidige Mercury is gemaakt van FSC-gecertificeerd NaturePrene2®, een materiaal op basis van natuurlijk rubber. Het materiaal is 100% neopreenvrij en ontwikkeld om uitstekende stretch, isolatie en duurzaamheid te combineren met een duurzamere materiaalkeuze.

Waarom kiezen voor de Prolimit Mercury 6/4?

6/4 mm dikte – ideaal voor koud water

Thermal Rebound™ voor extra warmte-isolatie

Zodiac2 thermische binnenvoering

Free-X asymmetrische front-zip

FTM getapete en afgedichte naden

Veel stretch en bewegingsvrijheid

Zeer goede bescherming tegen windchill

Sneldrogende comfortabele binnenvoering

NaturePrene2® – 100% neopreenvrij

FSC-gecertificeerd materiaal

Geschikt voor intensief gebruik in koude omstandigheden

Ideaal voor windsurfen & wingfoilen

Vooral voor windsurfers en wingfoilers is een goed winterpak belangrijk. Door de combinatie van koud water en harde wind koel je snel af.

De Prolimit Mercury 6/4 is juist voor deze omstandigheden ontwikkeld. Je krijgt de warmte van een dik winterpak, zonder dat het pak onnodig stug aanvoelt.

Hierdoor is hij uitstekend geschikt voor langere sessies in het voorjaar, najaar en de winter.

Ons advies

Wil je ook tijdens de koudere maanden comfortabel blijven windsurfen, wingfoilen of kitesurfen, dan is de Prolimit Mercury Free-X 6/4 FTM TR absoluut een wetsuit om serieus te overwegen.

En als aanbieding is dit helemaal een interessante kans om een technisch hoogwaardig winterwetsuit voor een scherpe prijs aan te schaffen.


Specificaties

Artikelnummer: 
-
EAN nummer: 
-
Voorraad: 
10+ stuks
Leverancier:
Kubus-Sports
 
Google Shopping:
SALE:
dikte:
6/4 mm
Merken:
Prolimit
nl_hoofdcategorie:
Heren wetsuits
nl_subcategorie:
Wetsuits Heren 5/6 mm Heren wetsuit sale
nl_breadcrumb:
Wetsuits Wetsuits Heren 5/6 mm

ONZE NIEUWSBRIEF

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONZE AANBIEDINGEN

Schrijf je in en ontvang 5% korting!

* Velden zijn verplicht